Arnold Schwarzenegger wyjawił fanom, że ma zamiar ponownie wcielić się w T-800 w piątej części "Terminatora"!
Aktor już na początku roku zdradzał, że zagra w filmie, jednak nie zdradzał żadnych szczegółów. Teraz zaś, w wywiadzie dla strony TheArnoldFans.com wyjawił, że ma zamiar ponownie zagrać zabójczą maszynę.
Zdjęcia podobno mają się rozpocząć w styczniu 2014 roku.
Przypomnijmy, że za scenariusz odpowiadać będą dwie osoby - Laeta Kalogridis (producentka "Avatara") oraz Patrick Lussier (reżyser "Piekielnej zemsty" i "Krwawych Walentynek 3D").
Aktualnie Paramount Pictures walczy o zakup praw do filmu.
JB
